Ogrzewany Wibrator króliczek Svakom Angel - dlaczego warto?

Svakom Angel to wibrator z króliczkiem, czyli niewielką wypustką służącą do stymulowania łechtaczki w tym momencie, w którym główny trzon urządzenia pieści wnętrze pochwy. Podwójna stymulacja to klucz do satysfakcji! Warto wspomnieć, że urządzenie posiada wiele trybów wibrowania, dlatego można dowolnie wybierać rodzaj i intensywność doznań. Co ciekawe, może się też nagrzewać do 38 st. Celsjusza, co tym bardziej zwiększa przyjemność z zabawy. Gadżet jest wodoodporny, a poza tym wykonano go z przyjemnego w dotyku silikonu.

Ogrzewany Wibrator króliczek Svakom Angel (Różowy) - specyfikacja

Zabawka posiada dwa mocne silniczki oraz grzałkę. Długość całkowita wynosi 19,1 cm, a średnica maksymalna 3,3 cm. Gadżet jest odporny na działanie wody, co potwierdza certyfikat IPX6. Akumulator litowo-jonowy posiada pojemność wynoszącą 650 mAh, co zapewnia około 3 godziny pracy. Co ciekawe, czas ładowania to zaledwie godzina. Zabawka ma 7 trybów wibrowania i 5 poziomów intensywności, a także tryb inteligentny. Jej waga wynosi 146 gramów. Produkt stworzono z silikonu bez dodatku ftalanów i tworzywa ABS.

Svakom Angel Ogrzewany - cena

Svakom został wykonany z najwyższej jakości materiałów, czyli wspomnianego silikonu bez dodatku - tworzywo jest bezpieczne i nieporowate, a dzięki temu proste w higienie, dlatego wykorzystuje się je szeroko w branży medycznej. Ponadto ma dwa mocne silniki, wiele trybów pracy i grzałkę - biorąc to pod uwagę cena produktu jest naprawdę niska, dlatego tym bardziej opłaca się zainwestować w ten właśnie model. Koszt zakupu jest jeszcze bardziej atrakcyjny, kiedy weźmie się pod uwagę estetyczne wykonanie produktu.